Spotlight sada na bělení zubů

Kód: 80
1 hodnocení
1 750 Kč –10 %
Spotlight sada na bělení zubů
1 750 Kč –10 % 1 559 Kč
Skladem

Sada na bělení zubů Spotlight

Bělicí pásky a bělící zubní pasta

Vhodné pro:

  • bělení zubů
  • redukci skvrn
  • citlivé zuby

Aktivní složka: Peroxid vodíku

Klinicky prokázána účinnost bělení zubů.

Sada na bělení zubů Spotlight je jednoduchý systém na bělení zubů k použití na doma. Bělicí pásky byly specificky navrženy zubaři, aby efektivně a bezpečně bělili vaše zuby s minimální senzitivitou zubů. Sada na bělení zubů Spotlight obsahuje sadu bělících pásků na dobu 14 dní spolu s bělicí zubní pastou. Jednoduše umístěte delší z pásků na váš horní řada zubů, kratší pásek na dolní řadu zubů, nechte působit 1 hodinu a odstraňte pro bělejší a jasnější úsměv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak to funguje?

Zbarvení vašich zubů je ovlivněno kombinací jednak přirozeného zbarvení zubů a externích faktorů, které se nahromadí během let vlivem užívání čajů, kávy, červeného vína, atp. Peroxid vodíku bojuje s těmito usazeninami dvěma způsoby.

Rozkládáním komplexních usazenin, které se na povrchu zubů nashromáždili postupem času
Proniknutím vnějšími vrstvami zubní skloviny, zjasňování barvy povrchu samotných zubů
Balení obsahuje 28 bělících pásků, 14 na horní řada a 14 na dolní řadu zubů

Pro použití: Otevřete balíček obsahující jednu sadu, kde najdete horní a dolní pásek. Vysušte si zuby od nadměrné vlhkosti / slin (pomocí ubrousky / látky). Umístěte bělící pásky na zuby - doporučujeme umístit dolní pásek nejdříve, následovaný horním páskem. Nechte pásky umístěné po dobu 1 hodiny. Po uplynutí času odstraňte pásky a umyjte si zuby přiloženou zubní pastou. Tento proces opakujte každý den po dobu 2 týdnů, pro jasnější a bělejší úsměv.

Složení: PVP, Hydroxypropyl, Methylcelulosa, Glycerin, Voda, Alkohol, EDTA, steviosid, Chloritan sodný, DL - Mentol, Peroxid vodíku.

Varování: Nepoužívat během těhotenství. Při kontaktu s očima, okamžitě vypláchněte tekoucí vodou. Nepoužívejte pokud trpíte abscesy, máte podrážděné nebo zanícené dásně nebo po operačních zákrocích v ústní dutině. Nepolykejte pásky. Pokud se objeví podráždění, přestaňte produkt používat.